dsc_9467

Šokių studija „Aistra Šokiui“ – tai įvairios įvairių šokių pamokos (grupėse ir individualios), nuo 2003 m. vykstančios Kaune bei kituose Lietuvos miestuose, skirtos suaugusiems ir vaikams, jaunimui ir senjorams. Ypač populiarėjančios individualios šokių pamokos yra skirtos suaugusiems, šokantiems poromis ir po vieną, tačiau mūsų studijoje šokių mokymuisi amžiaus ribos nėra: pageidaujamų šokių mokosi ir 7–14 metų vaikai, ir garbaus amžiaus senjorai. Juk muzikos ir šokio grožio deriniui atvira kiekviena širdis.

Individualios šokių pamokos – tai Jūsų pasirinkimas, su kuo išmokti šokti

Taupantiems laiką ir siekiantiems sparčiau aukštos kokybės, skirtos individualios šokių pamokos, ne grupinės. Individualių šokių pamokų svarbus pranašumas dar toks, kad galima mokytis arba tobulinti savo mėgstamą pageidaujamą šokį. Su užsakiusiais individualias šokio pamokas šokėjais aptariame visus pasirinkto šokio prioritetus ir niuansus, pvz.,. ar labiau koncentruotis į choreografiją, ar į techniškai tikslius judesius ir pan.

Individualios šokių pamokos reiškia plačias Jūsų pasirinkimo galimybes, su kuo pageidaujate mokytis šokti. Jūsų paslaugoms – ilgametės mūsų šokių mokymo patirties patvirtinti šie individualių šokio pamokų variantai:

Individualių šokių mokymas poroje su savo šokių partneriu. Šokių treneris mato tik vieną šokančią porą, tad su ja dirba nuolat ir betarpiškai. O tuomet jau pro šokių trenerio akis nepraslysta jokie netikslumai: visos pastabos, judesių bei žingsnių korekcijos ar tobulinimai vyksta „čia ir dabar“.

Šokių mokymas pavienių šokėjų su šokių treneriu arba trenere atveria dar platesnes šokio mokymo bei tobulinimo galimybes. Individualus šokio mokymas su šokių treneriu (jei mokosi mergina) arba su šokių trenere (jei mokosi vaikinas) – tai ne tik pastabos ir žodžiai, bet ir kūno kalba: treneris betarpiškai jaučia, kaip juda jo mokinys, ir patarimai skiriami tik jam vienam. Tai užtikrina ypač aukštą individualaus, arba privataus, šokio mokymo rezultatą.

Pavieniams asmenims, norintiems susirasti porą šokių studijoje, siūlome užpildyti anketą, ir šokių partnerį surandame pagal Jūsų įrašytus duomenis.

Kelioms poroms arba kelių asmenų grupelei, pageidaujančiai išmokti pasirinktą konkretų šokį. Gali būti, kad mokant išsyk daugiau nei vieną šokėją arba šokėjų porą, laiko prireiks daugiau, tačiau rezultatas vis tiek pasiekiamas greičiau, nei grupinių šokių mokymo metu.

Individualios tikslinių šokių pamokos

Šokių studijoje „Aistra šokiui“ vyksta individualios, pačių šokėjų pasirinktų tikslinių šokių pamokos, skirtos paruošti šokėjus įvairiems pasirodymams, konkursams, progoms: užsakomieji šokiai mergvakariams, vestuvėms, privatiems vakarėliams, darbo kolektyvų šventėms, įvairiems jubiliejams.

Paminėtina, kad šokių studijoje „Aistra šokiui“ ruošiami šokėjai, galintys nustebinti savo artimuosius maloniais siurprizais – proginiais šokiais solo, poromis arba – su šokių treneriu. Gražūs ir mieli sumanymai – šventės metu liudytojai dovanoja šokį jaunavedžiams; jaunieji šoka svečiams; jaunasis ir jaunoji nustebina vienas kitą nuoširdžiu, elegantišku šokiu; vaikai dovanoja šokį tėveliams. Išradingumui, kaip ir šokiui, ribų nėra.

Individualaus šokio mokymosi trukmė ir žavesys

Mokymosi trukmė priklauso nuo startinių šokėjų įgūdžių, gabumų ir pasirengimo, tad sąlyginai išskiriami šie mokymosi programų etapai:

  • Pradedantieji, sumanę pagyventi nuostabioje šokio judesio ir muzikos harmonijoje
  • Pažengusieji, jau pakylėti nuostabaus šokio grožio virš kasdienybės
  • Medalininkai-konkursų dalyviai, siekiantys puikių rezultatų arba norintys tiesiog tobulėti

Džiugu pažymėti, kad per 19 šokių studijos „Aistra Šokiui“ veiklos metų turime išugdę nemažai konkursų nugalėtojų.

Tačiau šokio tikslas nėra vien tik pergalė konkursuose – visų pirmą tai relaksacija, lankstumas, grakšti laikysena, puiki judesių koordinacija, o taip pat ir atsipalaidavimas bei maloniai praleistas laikas. Todėl didžioji dalis šokėjų užsiėmimus lanko tiesiog savo malonumui, neretai ir po kelis arba keliolika metų paeiliui. Paminėtina, kad yra šokėjų, lankančių studiją „Aistra Šokiui“ 15 (penkiolika) metų, nes šokio tobulėjimui ribų nėra.

Kokių šokių moko šokių studija „Aistra šokiui“?

Mūsų studijos šokių treneriai profesionaliai išmoko šių šokių: lėtas ir Vienos valsas, klasikinis ir Argentinos tango, Salsa, Bačata (Bachata), Čača, Rumba ir kt.

Individualios šokių pamokos vyksta šiuose miestuose ir rajonuose:

Kaune – Miesto centras, Žaliakalnis, Panemunė, Domeikava, Romainiai, Ringaudai, Raudondvaris.

Kiti miestai: Marijampolėje, Panevėžyje, Pasvalyje ir Biržuose. Šokių programos tos pačios.

Individualių, arba privačių šokių pamokų laikas tiek Kaune, tiek kituose miestuose suderinamas su Jumis iš anksto nurodytais konkrečių miestų kontaktais.

Kiekvieno miesto individualių šokių kainos gali skirtis.

Mėgstate šokti, o kartu norėtumėte „išjudinti“ savo draugę, draugą, šeimos narį ar giminaitį? Padovanokite jiems šokių pamokų dovanų kuponą. Kartu ir patys ateikite pašokti – tai bus puikiai praleistas laikas, nuostabiai maloni mankšta visam Jūsų kūnui ir nepakartojama nauda sveikatai.

Džiugių Jums akimirkų ant studijos „Aistra šokiui“ parketo, esami ir būsimi šokėjai.