Šokių studija “Aistra šokiui” laukia savo 20-ojo sezono pradžios, kuris startuos 2022m. rugsėjo 4-8 dienomis. 2003 metų kovo 12d. buvo surinkta pirmoji pramoginių šokių poromis suaugusiems grupė Kaune. Tais pačiais metais įvyko pirmasis šokių vakarėlis. Tikrai neatrodo , jog tai buvo prieš 20 metų, bet ta banali frazė kaip greitai bėga laikas visgi yra labai teisinga.

Kaip mes pasikeitėme nuo pradžios? Gal pradėkime nuo to , jog mūsų šokėjų ir kartu draugiškos kompanijos būrys išsiplėtė į kitus miestus. Esame ne tik Kaune, bet ir Panevėžyje, Marijampolėje, Pasvalyje, Biržuose. Kauno mieste šokame ne tik centre, bet ir rajonuose: Ringauduose, Romainiuose, Raudondvaryje, Panemunėje, Domeikavoje.

Mūsų šokių studija kaip viena didelė šeima. Turime savo tradicijas. Gruodžio ir gegužės mėnesį vyksta šokių vakarai Kaune, vasarį Valentino šokių vakaras Panevėžyje, o Marijampolėje turime tradiciją organizuoti mūsų klubo olimpiadą.

Prieš 20 metų pradėjome tik su poriniais šokiais. Dabar jau šokame ne tik pramoginius šokius poromis, bet ir turime atskiras karibų stiliaus šokių (salsa, bachata) bei Argentinos tango grupes suaugusiems. 2005 metais surinkome pirmąją solo latino merginoms, damoms grupę, netrukus subūrėme ir linijinių šokių grupę. Vėliau atėjo laikas ir solo latino mergaičių bei pramoginių šokių vaikams grupėms.

Viso to, be abejonės, nebūtų jei ne patys šauniausi ir draugiškiausi šokėjai, aplink kuriuos būrėsi ir lipdėsi kiti bei ilgamečiai šokių studijos treneriai: Agnė Motūzienė, Ernesta Budvytienė ir studijos įkūrėjas bei vadovas Mindaugas Budvytis. Tikrai ne visus išvardinome, be kitų trenerių irgi nebūtų to kas yra dabar.

Labai smagu, jog yra šokėjų kurie klube šoka jau 16 metų! Jie gali papasakoti daug istorijų bei pasidalinti prisiminimais su kitais.

Mūsų studijos šokėjai ne tik yra kursų lankytojai, ne tik dalyvauja šokių vakaruose, bet kai kurie išbando savo jėgas hobi klasės varžybose. Čia laimėjimų yra apstu. Kurį laiką netgi fiksavome visus, vėliau dėl didelio kiekio nustojome tai daryti. Tai yra labai svarbu, bet visų svarbiausia yra bendravimas ne tik šokių aikštelėje, bet ir už jos ribų( boulingas, plaukimas baidarėmis, šašlykų kepimas, sporto žaidynės, šokių vakarai, pasirodymai miesto šventėse ir taip toliau).

Lauksime kolektyvo jubiliejaus paminėjimo kitų metų pavasarį, o palinkėti galime sau dar tokių pačių sėkmingų, draugiškų ir turiningų 20 metų.

Share →