Šokių studija “Aistra šokiui” jau 16 metų vykdo šokių pamokas Panevėžio regione. Ilgiausiai šokame Panevėžyje ir Pasvalyje, keletą metų vaikai mokosi ir tobulinasi Biržuose.

2022/23 metų sezoną panevėžiečiai pradės rugsėjo 19 ir 21 dienomis. Šoksime dviejose salėse. Pirmadieniais rinksimės adresu Beržų g.37 , o trečiadieniais Nevėžio g. 54, Velžys, Panevėžio raj. Visą tvarkaraštį galite rasti čia…

Šiame mieste šoks jaunimas, suaugusieji bei senjorai. Judėsime lotynų Amerikos , karibų bei klasikinių šokių ritmu.

Panevėžyje bus šios grupės : fizinės gerovės pratimų, solo latino merginų , moterų bei linijinių šokių moterų . Taip pat šoksime poromis jau minėtus šokius.

Mūsų studijos tikslas ne tik, kad Jūs pramoktumėte šokti, bet ir užmegztumėte naujas pažintis kolektyve, smagiai leistumėte laiką užsiėmimų bei vakarėlių metu. O vienija , be abejonės, mus šokis.

Registruotis galima čia…

Šokių kursai vyks ir Pasvalyje antradieniais. Čia šoks taip pat suaugusieji : solo latino šokius(salsa, bachata, samba , čia čia, rumba) bei pramoginius, karibų šokius poromis. Užsiėmimai vyks Vilniaus g.46.

Visas tvarkaraštis čia …

Registracija čia…

O štai džiugi žinia vaikams. Jų šokiai vyks Biržuose penktadieniais 18 val. adresu Kaštonų g. 13. Laukiami įvairaus amžiaus vaikučiai. Mažieji šoka savo malonumui, o kai kurie ir varžybose bei garsina studijos vardą.

Visuose trijuose miestuose dirba puiki šokių vadovė Agnė.

Šokių kainos čia…

Registruojamės čia…

Share →