Pagaliau sulaukėme! Nuo balandžio 26d. grįžtame į šokių sales. Pagal paskutinę info galėsime šokti grupėse po 5 asmenis. Informacija dėl tvarkaraščių ar registracijos sekite:

Aistra šokiui instagrame : https://www.instagram.com/aistra_sokiui/

facebooke : https://www.facebook.com/aistrasokiui

ir šioje svetainėje. Jau šokę ir šokantys pas mus klube informaciją gavote žinute. Jei negavote, kreipkitės tel. 865012888 dėl Kauno ir Marijampolės regiono ir 868857004 dėl Panevėžio regiono.

Naujiems būsimiems studijos nariams registracija rasite čia…

Labai visų pasiilgome ir džiaugsimės vėl matydami Jus.

Jūsų vestuvinis šokis tikrai papuoštų šią ypatingą šventę. Jūs galite pasirinkti savo mėgstamą dainą – pritaikysime pagal ją šokį. Galite pasirinkti mėgstamą šokį – pasiūlysime daug gražių dainų. Bet svarbiausia – sukursime Jums gražią choreografiją pagal poreikius ir norus. Neatidėliokite per ilgai, nes reikalų prieš šventę tik daugės ir daugės. Lauksime Jūsų skambučių Kauno mieste ir rajonuose bei Marijampolėje tel. 865012888, o Panevėžyje, Pasvalyje ir Biržuose 868857004. Užklausas taip pat galite pateikti elektroniniu paštu info@aistrasokiui.lt arba registruokitės čia… https://aistrasokiui.lt/pamokos/registracija-uzsiemimams/

Ar nepavargote žiūrėti filmus? Gal jau laikas pajudėti? Kviečiame šokti solo latino bei atlikti fizinės gerovės pratimus (kalanetika, tabata). Daug vietos turėti nereikia. Choreografijos yra sukurtos taip , jog užteks mažos erdvės Jūsų kambaryje. Tereikia susiinstaliuoti zoom programėlę, o tai atlikti tikrai nesunku. Na, o fizinės gerovės pratimams daug vietos tikrai nereiks. Judėkime ir netingėkime sausio mėnesį online.

Pamokų tvarkaraštis toks :

Solo latino pradedačioms antradieniais 18 val. Pradžia sausio 12d.

Solo latino pažengusioms antradieniais 19 val. Pradžia sausio 12d.

Fizinės gerovės pratimai ketvirtadieniais 18.30 val. Pradžia sausio 9d.

Pamokos kaina 4 eu, o trukmė 45 min.

Pavedimą atlikti į šią sąskaitą : LT677300010001622824 Mindaugas Budvytis.

Registracija tel.: +37065012888 arba info@aistrasokiui.lt

Kiekvienas svarstome ką gi padovanoti šiemet artimajam tokio idomaus , originalaus ar mielo. Nėra lengva nuspręsti , ypač kai dauguma parduotuvių uždarytos. Dovanų kuponas į šokių pamokas puikus sprendimas bei siurprizas Jūsų artimajam žmogui ar draugui, kuris galbūt senai svajoja išmokti šokti. Dovanų kuponas galioja net vienerius metus. Taip, kad tikrai spėsite jį išnaudoti. Jūsų artimieji ar draugai galės pasirinkti savo mėgstamą šokį ar stilių bei tinkamiausią vietą ir laiką. Skambinkite tel: +37065012888 jei norėsite šokti Kauno ar Marijampolės regione arba +37068857004 jei Jūs esate iš Panevėžio, Pasvalio ar Biržų. Paskambink ir nebereiks sukti galvos dėl dovanos.

Pats geriausias būdas išmokti šokti ar pajausti kaip tobulėjate yra individualios šokių pamokos. Užsisakę šias pamokas galite patys pasirinkti kokį šokį norite išmokti. Tai gali būti treniruotės skirtos daugiau choreografijoms, brėžiniams mokintis jei norite išmokti kuo daugiau idomių figūrų arba technikai jei norite kuo taisyklingiau išmokti šokti. Arba tai gali būti ir viena ir kita. Privačios šokių pamokos siūlomos tiek vienam asmeniui (solo) dažniausiai damoms, tiek poroje. Jei neturite poros galima užsisakyti individualias pamokas su treneriu. Tokiu būdu , be abejonės, yra pats greičiausias tobulėjimas ir mokymasis šokti.

Jei norite sužinoti daugiau skambinkite 865012888 arba registruokitės čia…