Kviečiame šokti jaunimą, suaugusius ir senjorus pramoginius bei karibų stiliaus(salsa, bachata) šokius lapkričio mėnesį Kauno centre, Laisvės al. 95, centrinis įėjimas, 4 aukšte jauki ir kartu didelė salė su veidrodžiais, parketu.

  • Nauja grupė nuo lapkričio 16 ir 23d. Šokių pamokos vyks antradieniais 19.30 val.
  • Pradedančių grupės pirmadieniais 18.30 ir ketvirtadieniais 19.30 val. Galima prisijungti.
  • Pažengusių grupė pirmadieniais ir trečiadieniais 19.30 val. Galima prisijungti.

Kai už lango vis šalčiau, vis dažniau pliaupia lietus ir tamsu – puikus sprendimas yra šokių studija ir jos siūlomi kursai.

Registracija čia

Informacija telefonu +37065012888

Siūlome Jums niūrius antradienio vakarus nuo lapkričio 16d. pakeisti į turiningus šokių aikštelėje, Domeikavoje, adresu Bažnyčios g. 3.

  • 18.00 – 19.30 Solo latino po vieną
  • 19.30 -21.00 Pramoginiai ir karibų šokiai poromis

Jeigu niekada nešokote nebėda. Išmokinsime Jus šokių abėcėlės. Jeigu esate šiek tiek šokę – tobulėsite toliau. Lauksime Jūsų prisijungiant. Šokių pamokos truks po pusantros valandos kartą per savaitę.

Šokių studijos tikslas gerai praleistas Jūsų laikas.

Registruokitės čia

Tvarakaraštis čia

Spalio 9-10d. įvyko Vilnius dance festival, kurio metu vyko ir medalininkų konkursas. Varžėsi solo šokėjos, komandos bei poros. Šiame konkurse gausiai dalyvavo ir mūsų studijos šokėjai. Sveikiname juos laimėjus pirmas, antras vietas bei sudalyvavus gražiame renginyje. Šiame renginyje šoko mūsų šokėjai iš Kauno, Panevėžio, Marijampolės , Pasvalio.

Rugsėjis dar pakankamai šiltas, tad ne visiems dar atsiranda noras šokti. O spalio mėnuo jau pats tas startuoti visiems. Orai pablogėja, o norisi kažkur ištrūkti pajudėti.

Tad siūlome Jums prisijungti į naujai renkamas šokių grupes suaugusiems ir vaikams Kaune, Biržuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Pasvalyje. Tvarkaraštį galite rasti čia

Mažiausių šokėjėlių laukiame Pasvalyje ir Biržuose. Nuo 4-5 metukų ir vyresnių.

Kaune siūlome solo latino mergaitėms grupę. Čia kviečiame 7-15 metų mergaites.

Na, o suaugusiems yra ypač gausus pasirinkimas visuose miestuose. Tiek šokantiems porose, tiek solo ar linijinių šokėjoms.

Registraciją rasite čia

Naujiena! Kviečiame Jus į šokių kursus suaugusiems poromis Ringauduose. Mokinsime Jus žingsnelius nuo raidės A detaliai ir keliausime tobulėdami pirmyn. Šokių pamokos vyks adredu Universiteto g. 10, ŽŪA, III rūmai, Akademijos miestelis. Lauksime sekmadieniais 17 val. Šoksime pramoginius šokius, tokius kaip Valsą, Tango, Čia Čia, Sambą, karibų stiliaus šokius salsa ir bachata ir kitus. Registruokitės čia...