Girls-Blue-Dress-icon“Aistra šokiui” šokių vakarai

“Aistra Šokiui” kolektyvas tradiciškai rengia tris šokių vakarus per metus, kurių metu visi “Aistra Šokiui” studijoje šokantys šokėjai turi galimybę susitikti, susipažinti neformalioje aplinkoje, bei linksmai praleisti laiką.

Pirmasis šokių vakaras organizuojamas Kaune gruodžio viduryje, prieš pat šv. Kalėdas. Jo pagrindinė tema, neatsitiktinai – kaukių balius. Vakarėlis prasideda studijos himno šokimu, ir pratęsiamas susipažinimo šokiu, polka, sirtakiu, salsa ir gausybe kitų linijinių, solo bei porinių šokių. Visi šoka kiek tik jėgos leidžia, o pavargę stabteli užkąsti, pabendrauti, susipažinti su skirtingų grupių nariais. Vakaro programai paįvairinti visad ruošiami pasirodymai. Vakaro kulminacija – geriausių kaukių rinkimai.

Antrasis šokių vakaras vyksta vasario viduryje ir pavadintas Valentino vakaru. Dažniausia tema būna raudona. Šiame renginyje visada gausiausia žaidimų ir jis vyksta Panevėžyje. Tad labai patogu suvažiuoti svečiams iš Biržų, Pasvalio. Bet visada mielai atvyksta ir kauniečiai bei marijampoliečiai. Tikrai netrūksta ir šokių bei gražių komandinių pasirodymų. Visada labai gražiai ir šventiškai papuošta salė. Valentino vakaras vyksta daugiau nei dešimt metų.

Trečiasis šokių vakaras organizuojamas gegužės antroje pusėje. Pagrindinis šokių vakaro tikslas – šokių sezono uždarymas, bei diplomų įteikimas visiems stropiai besimokiusiems šokėjams. Nusipelnę šokių studijai šokėjai apdovanojami medaliais, taurėmis. Renginio metu vyksta pasirodymai, naujų, lojalių studijos narių krikštynos, kurių metu įvykdę privalomas užduotis šokėjai oficialiai priimami į “aistriečių” gretas. Ir be abejonės – šokiai iki pat vėlyvo vakaro.

Žaidimas "Šokių tunelis"

“Aistra šokiui” boulingo taurė

Jau penki metai kaip vyksta “Aistra šokiui” boulingo taurė. Šokėjai pademonstruoja savo sugebėjimus ne tik šokių aikštelėje. Geriausias žaidėjas vyras bei dama apdovanojami taurėmis.

boulingas2016

 

Olympics-64

“Aistra šokiui” vasaros olimpiada

2016 metų rugpjūtį pirmą kartą surengta “Aistra šokiui” vasaros olimpiada, kurios metu šokėjai ne tik varžėsi įvairiausiose sporto rungtyse, gavo apdovanojimus – medalius, bet taip pat linksmai leido laiką, turėjo galimybę atsipalaiduoti sodyboje ir lengvu šokio žingsneliu įsisukti į artėjantį naują šokių sezoną. Tikimės, kad ši olimpiada taps neatskiriama “Aistra šokiui” klubo dalis ir tradiciškai įvyks kiekvienų metų vasarą.

zymanto_bendra_IMG_1854